РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Безкоштовна психологічна допомога біженцям з України

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 10.05.2022

З кожним днем ​​з’являється все більше закладів, які пропонують психологічну підтримку біженцям з України. Безкоштовна психологічна допомога може надаватись на місці або дистанційно українською, російською чи англійською мовами. Куди можна звернутися за допомогою? Перелік закладів, які надають послуги безкоштовно.

Психологи звертають увагу на те, що люди, які тікають від війни, перебувають у сильному шоковому стані, бо втратили все, що дає людині відчуття безпеки. Вони можуть відчувати симптоми посттравматичного стресового розладу, депресії, тривожних розладів та інших проблем із психічним здоров’ям. Через те допомога перевірених фахівців часто є необхідністю. Де дорослі та діти з України можуть отримати психологічну підтримку?

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Безкоштовна психологічна допомога біженцям – де шукати?

Пункти психологічної підтримки для українських біженців:

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii – 22 468 25 00 – на вулиці Koszykowa 79б у Варшаві – надає психологічну допомогу дітям з України, пропонує денне перебування в кімнаті відпочинку та безкоштовну реабілітацію.
 • Консультації від фонду «Обличчя депресії» – ви можете заповнити форму заявки та отримати дистанційні консультації українською та російською мовами через Skype, WhatsApp або по телефону. Допомогу надають психологи та психіатри людям, які перебувають у Польщі, а також в Україні.
 • Гаряча лінія у справах дітей – 800 12 12 12 – чергує психолог, який вільно володіє українською та російською мовами.
 • Фонд Польського міграційного форуму – 669 981 038 – безкоштовний телефон екстреної допомоги (довідка українською та російською мовами).
 • Український дім / Фонд Наш вибір – 727 805 764,
 • Медичний центр Даміана – 22 566 22 27 – допомога українською.
 • Психотерапевтичний центр HELP – 720 826 806, 790 626 806 – допомога польською та англійською мовами.
 • Платформа Helping Hand – 698 188 305 – телефонне чергування українською мовою, додатково відкриті зустрічі (польська, українська, англійська) та чати з психологами (польська, англійська).
 • Przystań psychologiczna – 533 300 999 або e-mail: recepcja@przystan-psychologiczna.pl.
 • Poddasze myśliформа заявки для дистанційних групових зустрічей на платформі ZOOM,
 • Fundacja Terapeutyczna – 533 355 888 або e-mail: recepcja@terapeutyczna.org – безкоштовна психологічна допомога дорослим та дітям українською, польською та англійською мовами.

Велика кількість приватних психологів та психіатричних клінік по всій Польщі пропонують безкоштовну допомогу для біженців з України – варто запитати в закладах у вашому місті, чи пропонують вони безкоштовну допомогу для українців.

Читайте також:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати