РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Безкоштовні курси польської мови для іноземців у Бельсько-Бялій

Tetiana Shataieva
Tetiana Shataieva 01.04.2019

За фінансової підтримки міської адміністрації будуть організовані 4-місячні курси польської мови для іноземців. Взяти участь можуть ті, хто працює або збирається розпочати роботу в Бельсько-Бялій.

Товариство приятелів Бельсько-Бялої та Підбескидя (Towarzystwj Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia) спільно з Громадською ініціативою WITAJ організовують проект з безкоштовного викладання польської мови іноземцям. Організатори проекту сподіваються, що таким чином допоможуть мігрантам краще інтегруватися в нове оточення та отримати можливість знайти кращу роботу завдяки вивченню мови.

Читайте також: Польська мова з нуля. Oнлайн навчання для початківців

Для кого призначені курси?

На курси запрошуються іноземці, що проживають та працюють або збираються розпочати роботу в Бельсько-Бялій. У першу чергу будуть розглянуті особи, що займають дефіцитні посади, проте їх перелік не наводиться, тож спробувати може кожен.

Як записатись?

4-місячний безкоштовний курс польської мови розрахований на 60 осіб. Викладачем буде особа з кваліфікацією викладання польської мови для іноземців. Після закінчення курсу кожен отримає свідоцтво, що підтверджує проходження курсу. Заняття будуть проходити в центрі міста в офісі Товариства приятелів Бельсько-Бялої та Підбескидя.

Записатися на курс можна за посиланням.

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати