РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Зміна мобільного оператора зі збереженням номера

Karol Kopańko
Karol Kopańko 11.05.2022

Зміна оператора часом дозволяє скористатися бонусами для нових клієнтів у новій мережі або під’єднатися до вигіднішої пропозиції. Ми вирішили перевірити, як змінити оператора зі збереженням номера на Orange, T-Mobile, Play, Plus, Virgin Mobile і Mobile Viking.

Оператори пропонують три варіанти перенесення номерів: у салоні оператора, за допомогою телефону та через інтернет.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Інтернет-перенесення

Найпростіше всього скористатися тим останнім варіантом, просто перейшовши за посиланням на сторінку одного з операторів вказаних вище. Процедура перенесення абонентського номера виглядає наступним чином:

  • Заповнюємо форму, вказуючи дані, адресу та добираючи додаткові аксесуари (наприклад, телефон, вітальний подарунок).
  • Чекаємо на відповідь від оператора, який має три дні на перевірку заяви.
  • Чекаємо на кур’єра або лист. Кур’єр буде мати всі необхідні документи з собою і на місці перевірить номер паспорта або карти побиту. У випадку, якщо ми отримаємо лист, необхідно самим подбати про ксерокопію і відправити лист у відповідь. У середині отриманого від оператора листа ми знайдемо також SIM-карту, хоча ще не активну.
  • Перевірка документів. Якщо перевірка документів буде пройдена успішно, новий оператор сам зв’яжеться з вашим колишнім оператором, владнає всі формальності, і повідомить, що ви вже можете користуватися послугами нової мережі.

Зміна оператора через телефон

Чотири з шести найбільших операторів надають можливість перенесення номера до нового оператора по телефону. Нижче можна знайти номери, на які варто зателефонувати, щоб перенести номер:

  • Orange – 801 234 567;
  • Plus – 601 102 601;
  • T-mobile – 608 900 110;
  • Virgin Mobile – 799 555 222.

Візит у салон оператора

Це варіант для людей, які хочуть, щоб усі формальності за них виконав консультант. У такого варіанта є своя перевага − оператор має лише 6 годин на перевірку заяви, так що перенесення номера таким чином відбувається набагато швидше.
На цих сайтах можна перевірити, де знаходиться найближчий салон:

Коли перенести номер?

Коротка відповідь: на кінець звітного періоду у старого оператора.

Таким чином, всю процедуру краще розпочати за кілька днів до кінця терміну дії актуального контракту. Оператори надають можливість вибору конкретного дня, коли вас під’єднають до нової мережі, що дуже зручно. Також варто пам’ятати, що розірвання договору підписки до терміну його закінчення може призвести до накладання штрафів. Краще всього здійснити перенесення на кінець нинішнього договору з вашим сьогоднішнім оператором.

Також читайте:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати