РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Мобільні додатки для українців у Польщі, які можуть спростити Ваше перебування закордоном. Ми підготували топ-10 додатків, якими варто користуватись.

Ми підготували для вас підбірку, якій зібрані корисні мобільні додатки для українців в Польщі. Вони допоможуть вам розібратись з громадським транспортом, здійснити переказ коштів чи навіть знайти роботу.  Для користуванням цими додатками Вам потрібен смартфон на базі Android чи iOS. Більшість із них мають онлайн версію з можливістю входу з персонального комп’ютеру.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Мобільні додатки для українців в Польщі – топ-10 найкорисніших

Ці мобільні додатки зроблять ваше життя в Польщі простішим:

Jakdojade 

Цей мобільний додаток допоможе вам не заблукати в новому місті і розібратись з громадським транспортом. Саме тут ви можете переглянути розклад і прокласти найкоротший маршрут до місця призначення з найменшою кількістю пересадок. Додаток діє в кожному польському місті.

Uber, Bolt, FreeNow 

Додатки для пошуку, виклику та оплати таксі за допомогою смартфону.

Pyszne, Glovo, Bolt Food, UberEats

Ці додатки схожі між собою. Вони дають можливість переглянути меню та ціни і оформити замовлення доставки їжі додому чи на роботу.

Pracuj.pl, Workport 

Програми, які допоможуть легко знайти роботу. Використовуйте простий пошук роботи з вказаними фільтрами, додавайте в обране пропозиції, які вам цікаві, створюйте своє резюме і відправляйте його в один клік.

Play24, Orange, Plus, T-Mobile

В цих додатках можна зручно перевіряти баланс, тарифний план, підключати нові послуги та контролювати вже замовлені. Більшість операторів мають мобільні додатки, тому не вагайтесь шукати потрібні Вам на Play Market чи AppStore.

Millenium, Peopay, ING

Корисні додатки для власників польських платіжних та кредитних карт. Так як і з додатками мобільних операторів, більшість великих польських банків мають спеціальні програми для економії часу своїх клієнтів. Додаток допоможе зробити переказ коштів між картками, у Польщі чи в Україну, перевірити баланс та отримати консультацію.

Allegro, Ceneo, Shopee

Платформи онлайн-покупок у Польщі. За допомогою додатків можна легко знайти найнижчу ціну, а також швидше і легше продавати товари або купувати необхідні вам речі.

mobilet.pl

З цим додатком, навіть якщо ви забули свій гаманець, ви можете купувати квитки і не турбуватися про дрібні гроші для Parkomatu.

Panek, 4mobility, Traficar

Якщо вам потрібен каршерінг, варто скористатись одним з цих додатків. Легко та зручно ви можете орендувати авто і мати всю необхідну інформацію під рукою.

Vinted, Lalafo, Zalando

Онлайн магазини одягу, де можна купувати, продавати або обмінювати речі. Товари можуть бути як нові так і вживані. Окрім одягу можна знайти аксесуари, речі для дітей або товари для дому.

І наостанок нагадаємо про додаток mObywatel в якому є Дія пл. Електронний документ містить найважливіші дані – в т.ч. ім’я та прізвище, фото та номер PESEL. Деталі можна знайти в цій статті.

Читайте також:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати