РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Нова Пошта в Польщі. Як відправити посилку в Україну?

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 27.10.2022

Приватна українська компанія поштових та кур’єрських послуг планує відкрити власні філії в європейських країнах. Перший етап — Нова Пошта в Польщі.

“Нова Пошта” – кур’єрська компанія, яка вже 21 рік допомагає мільйонам українців швидко відправляти та отримувати вантажі. Щороку компанія доставляє понад 370 млн. посилок як по Україні, так і в 200 країн світу. Перший етап розширення стосується сусідніх країн. Про це в інтерв’ю українським ЗМІ повідомила директор з управління репутацією компанії “Нова Пошта” Олена Плачова.

“В першу чергу ми підемо в країни, які межують з Україною: Польща, Словаччина, Румунія. Це буде перший етап, подивимося, як буде йти, і будемо розглядати інші країни”, — зазначила вона.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

В яких містах з’явиться Нова Пошта в Польщі?

Відділення у польській столиці за адресою ul. Męcińska 18 вже працює. У жовтні також мають запрацювати відділення «Нової пошти» у Кракові, Вроцлаві, Жешуві та Познані. На цих містах в компанії обмежуватися не збираються – кажуть, мережу поступово розширюватимуть. Співробітниками усіх відділень будуть українці, що володіють польською мовою. Тепер Ви можете легко відправляти посилки своїм рідним та близьким в Україну! Терміни доставки: від 5 днів

 • Заборонені товари:
  Перед кожним відправленням переконайтеся, що Ваша посилка не містить товарів, заборонених до приймання та перевезення Новою Поштою.
 • Орієнтовна вартість: до 10 000 євро
 • Страхування: Страхова сума дорівнює оціночній вартості
 • Оподаткування:
  Ввізне мито стягується при ввезенні товарів вартістю понад 150 євро з-за кордону в Україну.
 • До них відносяться:
  ввізне мито становить 10% від суми, що перевищує 150 євро
  ПДВ – 20% від суми, що перевищує 150 євро з урахуванням мита.

Необхідна інформація для відправлення:

Ім’я одержувача, місцевий номер телефону країни доставки (якщо ви вкажете український номер, можуть виникнути проблеми з доставкою), адреса електронної пошти одержувача, країна поставки, повна адреса для доставки (бажано латинськими літерами), або номер відділення поштового зв’язку чи філії Нова Пошта, опис вантажу (наприклад, штани 1 штука, шкарпетки, книги 3 штуки).

Вимога митних органів про надання інвойсу: якщо ви відправляєте у валізі, нагадайте, що пакувати потрібно в коробку (вимога логістичних партнерів).

Відправка з відділення Нової Пошти:

 • З відділення можна відправляти посилки вагою або об’ємом до 30 кг за фактичною вагою або об’ємом. Сума сторін не повинна перевищувати 150 см, а довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 120 см, включаючи упаковку.
 • Оберіть найближче відділення на карті.
 • Відділення працюють за графіком
  будні дні: 08:00 – 20:00
  вихідні: 09:00 – 18:00
 • Виберіть, як ви хочете, щоб ваша посилка була упакована:
  за допомогою працівника відділення, скориставшись додатковою послугою “Пакування” або самостійно відповідно до правил пакування.
 • Передайте посилку співробітнику відділення “Нової пошти” та надайте необхідну інформацію, щоб він міг оформити для Вас посилку. Співробітник “Нової пошти” також розрахує точну вагу та габарити посилки.

Нова Пошта для переселенців

Компанія дуже швидко відреагувала на реалії війни. Українці отримали можливість відправляти особисті речі зі значною знижкою своїм родичам, які виїхали до країн Європейського Союзу після початку війни. ТОВ “Нова пошта” — одна з найбільших поштово-кур’єрських компаній України. Вона конкурує, зокрема, з державною “Укрпоштою”. Власниками компанії є В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До групи компаній “Нова Пошта” також входять “Нова Пошта Молдова”, “Нова Пошта Пей” та “Нова Пошта Глобал”.

 

Читайте також:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати