РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Як поповнити рахунок в Польщі: Oранж, Плей, Плюс i T-Mobile

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 09.05.2022

Після того, як ви отримали сім-карту та зареєстрували її – необхідне поповнення мобільного рахунку згідно з вашим тарифом. Як це зробити?

Способів поповнення мобільного рахунку є досить багато. Усі вони досить схожі між собою, але залежно від оператора можуть відрізнятись. Тому ми підготували інформацію про те, як це зробити в мережах Play, Orange, Plus і T-mobile.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Play – як поповнити?

Через веб-сайт
Найзручнішим способом поповнити рахунок у цього оператора є поповнення через сайт. Просто перейдіть на сторінку, виберіть суму та номер поповнення та дотримуйтесь інструкцій. Через деякий час ви отримаєте повідомлення про поповнення рахунку.

Через додаток Play24
Ще один зручний спосіб – поповнення через додаток Play24. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити “поповнення рахунку” і ввести суму. Через деякий час ваш рахунок буде поповнено.

Скретч-картка
Також ви можете поповнити рахунок за допомогою скретч-картки. Купити її можна в кіосках і магазинах. Щоб поповнити рахунок, все, що вам потрібно зробити, це ввести   * 100 * [ 14-значний код] # і натиснути виклик. Через деякий час ви маєте отримати підтвердження поповнення.

Через платіжний термінал
Картку Play можна поповнити в будь-якому пункті обслуговування Play, одразу після здійснення платежу ви отримаєте підтвердження поповнення і зможете далі користуватись телефоном.

Orange – як поповнити?

Через веб-сайт
Переходимо до одного з основних операторів, яким є Orange. Тут також найпростіший і найшвидший спосіб поповнення мобільного рахунку – це поповнення через веб-сайт. Вам необхідно перейти на сторінку і дотримуватись інструкцій.

Скретч-картка
Як і в інших мережах, ви також можете поповнити рахунок за допомогою скретч-картки. Зробити це можна двома способами – ввести код * 125 * 14-значний # код з клавіатури телефону та натиснути виклик. Другий спосіб – через гарячу лінію – телефонуєте *500 і виконуєте інструкції. Через кілька хвилин ви отримаєте підтвердження поповнення. Перевірити стан рахунку можна за кодом *124*#.

Через банківський рахунок
Деякі банки пропонують поповнення безпосередньо з вашого банківського рахунку. Якщо у вашому банку є така можливість, ви можете легко поповнити рахунок Orange таким чином.

Через додаток My Orange
Ви також можете поповнити рахунок за допомогою додатку My Orange. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати пункт «поповнення» в меню програми, потім вибрати номер телефону, який потрібно поповнити, вказати суму та ввести адресу електронної пошти. Після підтвердження цих даних вас буде перенаправлено на веб-сайт, де ви можете завершити транзакцію, вибравши спосіб оплати.

Через платіжний термінал
Також цю процедуру можна зробити в будь-якому пункті обслуговування Orange і ви одразу отримаєте підтвердження поповнення.

Через банкомат
Це цікава форма поповнення. Щоб поповнити рахунок в “помаранчевій” мережі необхідно вибрати послуги GSM або Інші послуги на екрані банкомату та дотримуватись інструкцій на екрані. Ваш рахунок буде поповнено автоматично, а гроші будуть списані з вашого банківського рахунку.

Plus – як поповнити?

Через веб-сайт або додаток
Для того, щоб поповнити рахунок у цій мережі необхідно перейти на сайт, ввести свій номер телефону, адресу електронної пошти, а потім суму поповнення. Потім потрібно слідувати інструкціям і через деякий час ви отримаєте підтвердження поповнення.

Телекартка
Інший спосіб – купити телекартку. Це може бути скретч-карта, чек з терміналу або банкомату. Щоб скористатися цим методом поповнення, просто введіть * 123 * код # і натисніть виклик. Ви також можете зателефонувати за номером 5555 і дотримуючись інструкцій поповнити рахунок.

Через платіжний термінал
Як і будь-який інший рахунок, поповнити Plus можна у пункті обслуговування. Потрібно тільки прийти, вказати номер та сумму і ви одразу отримаєте підтвердження поповнення.

Через банківський рахунок
Ви можете поповнити рахунок Plus за допомогою свого банку. Все, що вам потрібно зробити – це увійти у свій обліковий запис, де ви знайдете опцію поповнення. Потім дотримуйтесь інструкцій і ваш рахунок буде поповнено.

T-Mobile – як поповнити?

Через веб-сайт або додаток
Щоб поповнити рахунок у мережі T-Mobile, просто перейдіть на сайт, виберіть суму та дотримуйтесь інструкцій і через певний час ви отримаєте підтвердження поповнення.

Через платіжний термінал
Рахунок можна поповнити у пункті обслуговування. Одразу після платежу ви отримаєте підтвердження поповнення рахунку і зможете далі користуватись телефоном.

Через банківський рахунок або банкомат
За допомогою свого банку ви можете поповнити рахунок (більшість банків має таку послугу). Необхідно увійти в свій обліковий запис та за допомогою інструкції виконати процедуру. Також можна скористатись з банкомату: необхідно вибрати послуги GSM або Інші послуги на екрані, ввести номер та сумму поповнення та дочекатись на підтвердження операції.

Скретч-картка
“Класичним” способом поповнення рахунку є скретч-картка. Її можна купити в магазинах, кіосках, заправках та пунктах обслуговування клієнта.

Всі ці способи не дуже відрізняються один від одного. Ви можете вибрати для себе найбільш зручний, залежно від того, чи маєте ви доступ до інтернету, чи є у вас можливість скачати додаток на телефон та чи пропонує ваш банк послугу поповнення мобільного рахунку.

Читайте також:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати