РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Пункти допомоги для діабетиків з України

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 30.09.2022

Польська діабетична асоціація створила пункти допомоги для діабетиків з України, які виїхали з країни через війну. Як отримати допомогу?

Завдяки підтримці компанії Medtronic Польська діабетична асоціація створила пункти допомоги для діабетиків з України. На даний таких пунктів налічується близько 60.

Допомога, яку надають осередки, спрямована на людей з цукровим діабетом усіх типів та різного віку, які були змушені покинути Україну внаслідок воєнних дій і потребують допомоги для забезпечення безперервності лікування. Ці люди отримують допомогу у вигляді придбання основних лікарських засобів, які використовуються при лікуванні цукрового діабету, а також допомогу у фінансуванні спеціальної дієти, якщо у когось є додаткові потреби за станом здоров’я. Українські діабетики також можуть розраховувати на отримання необхідної інформації про умови та можливості лікування діабету в Польщі, а також на емоційну підтримку.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Обсяг наданої допомоги

  • фінансова допомога у постачанні життєво необхідних лікарських засобів для лікування цукрового діабету;
  • матеріальна допомога у випадках спеціального харчування;
  • допомога в отриманні інформації щодо лікування в Польщі біженців, хворих на цукровий діабет.

Головною метою Польської діабетичної асоціації є:

  • діабетична освіта пацієнтів та їхніх родин та інтеграція діабетичної спільноти;
  • діяльність, спрямована на поліпшення становища хворих на цукровий діабет шляхом прагнення до найкращих можливих умов лікування;
  • поширення обізнаності про цукровий діабет у суспільстві та серед людей, які належать до групи ризику розвитку діабету.

Хто може отримати допомогу?

Люди з цукровим діабетом будь-якого типу, які були змушені покинути Україну внаслідок військових дій і потребують невідкладної допомоги для забезпечення безперервності лікування. В основному пункти відвідують жінки та діти, а також люди похилого віку.

Пункти допомоги для діабетиків з України

Пункти допомоги створюватимуться бажаючими відділеннями та колами Польської асоціації діабетиків, які звітуватимуть Головній раді. В окремих точках активісти Польської асоціації діабетиків нададуть необхідну інформацію та допоможуть. Поточний список місць, які надають допомогу (оновлюється у міру запуску нових) можна знайти на офіційній сторінці.

Читайте також:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати