РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Amazon відкриває в Польщі черговий логістичний центр та шукає понад 1000 нових робітників

Tetiana Shataieva
Tetiana Shataieva 16.07.2019

Американська компанія відкриває в Польщі новий логістичний центр в Окмянах, Нижньосілезьке воєводство. Буде створено понад тисячу постійних робочих місць, прийом заявок вже розпочато.

Компанія Amazon оголосила про відкриття нового логістичного центру площею понад 60 тис. м. кв. в Окмянах, поблизу Болеславця. Буде створено понад 1 тис. робочих місць в регіоні на умовах постійного працевлаштування. Це вже третя інвестиція Amazon в Нижньосілезькому воєводстві та шосте в Польщі.

Робота в Amazon: умови працевлаштування

Вже розпочато набір працівників на позиції початківців, менеджерів, інженерів, рекрутерів та ІТ-спеціалістів. Працівники можуть розраховувати на зарплату від 20 зл/брутто на годину.

Марта Дворовська, директор з управління персоналом в Amazon у Центральній та Східній Європі, зазначила, що організація пропонує співробітникам дуже пакет винагород та додаткових пільг. Серед бенефітів:

  • безкоштовний транспорт до роботи та назад;
  • приватна медичне страхування;
  • страхування життя;
  • інноваційну програму “Постав на свій розвиток” (“Postaw na swój rozwój”). Програма передбачає забезпечення коштів на освіту у розмірі 26 тис. зл на чотири роки. Курси підвищення професійної кваліфікації можуть бути покриті фірмою до 95 відс.

Новий логістичний центр мусить заспокоїти попит європейських клієнтів.

Компанія сподівається, що новий логістичний центр допоможе задовольнити попит польських та європейських клієнтів на послуги компанії. Центр отримуватиме продукти від продавців та постачальників Amazon, а потім надсилати їх до клієнтів у Європі.

Стівен Харман, віце-президент з питань операційних в Amazon у Європі, сказав, що з 2014 р. компанія вклала понад 1,5 млрд зл інвестицій і створила понад 4 тис. робочих місць в Нижньосілезькому воєводстві. Представник також додав, що нова команда в Окмян відіграватиме ключову роль у наданні найвищого рівня послуг клієнтам у Польщі та Європі.

Amazon має два логістичні центри в Белянах-Вроцлавських, а також центри в Сосновці, Колбасково (поблизу Щецина) і в Познані.

Знайти нові пропозиції роботи в Amazon у Польщі можна на сторінці фірми.

Przeczytaj ten tekst w wersji polskiej
Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати