РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Робота в Польщі для українців – jobble, олх та інші сервіси

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 09.05.2022

Більшість людей, які внаслідок війни виїхали з України, втратили не тільки свої домівки але і джерело доходу. Велика кількість з них вже зіштовхнулась з питанням: де і як шукати роботу? Ми підготували відповіді на ці питання та знайшли перевірені сервіси для пошуку роботи у Польщі.

Внаслідок війни понад 2 мільйони людей були змушені виїхати з України до Польщі. Незнання мови значно ускладнює процес працевлаштування і адаптацію на новому місці, тому питання і проблеми, які виникають під час пошуку роботи часто одні і ті самі. Шукати роботу за кордоном можна або звернувшись за допомогою до посередників або самостійно за допомогою сервісів для пошуку роботи. Перший варіант підходить для людей, які готові підписати умову з агенцією з працевлаштування і заплатити певну суму за їх послуги. Натомість другий – найчастіше є безкоштовним, що правда здається дуже трудомістким. Але може це тільки на перший погляд? Сьогодні в Інтернеті можна знайти десятки платформ та каналів з оголошеннями про роботу. Ми підготували переліки перевірених сервісів для пошуку роботи не тільки у Польщі, але й у всіх куточках світу.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Платформи для пошуку роботу онлайн.

Ті, хто і до війни працював віддалено, наприклад, у сфері IT, дизайну, маркетингу, або, скажімо, журналістики – з легкістю зможуть знайти для себе цікаву пропозицію на одній з цих платформ.

RemoteUkraine – благодійна організація, яка допомагає переселенцям знайти роботу у сфері маркетингу, промисловості, програмного забезпечення і тд. Потрібно тільки зареєструватись, заповнити анкету та вибрати з понад 1200 пропозицій найбільш цікаву для себе. Платформою працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки і перемістилися до інших міст України чи за кордон є UAtalents. Тут ви знайдете віддалену роботу в різних країнах ЄС. Подібними сервісами є jobs4ukraine та imagine-ukraine. Вони безкоштовно допомагають людям, які постраждали під час війни і об’єднують шукачів роботи та компанії з різних країн у сфері технологій. Якщо ви шукаєте роботу не тільки он-лайн варто зазирнути на сайт hireforukraine. Тут можна створити власний профіль, заповнити інформацію і отримати роботу, яка буде найкраще відповідати вашим вимогам. Варто теж переглянути вакансії на біржі праці jobaidukraine. Там обʼєднані люди, які шукають роботу і ті, хто її пропонує задля того, щоб підтримати інтеграцію українців у європейський ринок праці та відновити їх фінансову стабільність.

Окрему увагу звертаємо на офіційний урядовий портал, який був створений для того, щоб українці могли знайти роботу в Польщі в своїй професії та відповідно до кваліфікації. Платформа поєднує працівників з їх майбутніми працедавцями. Окрім того це безкоштовно, безпечно і доступно вже зараз для всіх охочих. Детальну інформацію можна знайти в нашій статті.

Сервіси для пошуку роботи у Польщі.

Якщо ваша ситуація склалась так, що раніше ви працювали в реалі, наприклад у сфері обслуговування, а зараз хочете працевлаштуватись саме у Польщі не знаючи мови – варто шукати роботу на сайтах, які розміщують оголошення українською. Ці сервіси дуже подібні між собою і часто можна знайти одне і те саме оголошення одразу на декількох сайтах. Варто уважно перевіряти оголошення і звертати увагу на те, чи його розмістив посередник, чи працедавець. Від цього може залежити заробітна плата і умови праці.

Групи в соціальних мережах для пошуку роботи.

Також величезну кількість пропозицій можна знайти у соціальних мережах. Цей спосіб найбільш відомий, але через це найменш безпечний. Варто уважно перевіряти оголошення та працедавців, які їх розміщують, тому що можна легко натрапити на шахраїв. Якщо з’являються сумніви щодо отриманої пропозиції – варто витратити трішки більше часу на пошуки, але знайти стовідсотково перевірений варіант.

Як можна побачити, сервісів для пошуку роботи у Польщі або інших країнах ЄС є досить багато. Щоденно з’являється тисячі оголошень, тому незважаючи на обставини які склались, ви можете знайти ідеальну для себе роботу, а разом з нею – фінансову стабільність та почуття безпеки. Процес пошуку роботи дійсно займає багато часу і сил, але не варто втрачати надію та впевненість у собі. Кожен спеціаліст має право на гідну роботу і заробітну платню. Варто пам’ятати про власну безпеку, уважно читати оголошення, перевіряти працедавців і не погоджуватись на умови роботи, які здаються для вас неадекватними.

Якщо ви маєте бажання вивчити мову – радимо ознайомитись з підбіркою платформ для вивчення польської мови онлайн.

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати