РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Форми працевлаштування в Польщі у 2022 році

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 10.06.2022

Підприємець, який планує працевлаштувати людину до своєї компанії, може обирати форму працевлаштування залежно від характеру роботи, яку буде виконувати майбутній співробітник і виду бізнесу. Від цього залежать витрати на працевлаштування і умови договору. Тож які є форми працевлаштування в Польщі?

У цій статті ми розглянемо різні форми працевлаштування в Польщі та поговоримо про різниці між ними. Чим є трудовий договір та чим відрізняється договор доручення від співпраці B2B? 

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Трудовий договір (umowa o pracę)

Найбільш поширена форма працевлаштування працівника. В основному трудовий договір базується на правових нормах, які включені до Трудового кодексу. Це нормативний акт, який регулює права та обов’язки сторін трудових відносин, тобто працівника та роботодавця. Працевлаштування працівника за трудовим договором пов’язане насамперед з певними гарантіями:

  • гарантована мінімальна заробітна плата,
  • право на оплачувану відпустку,
  • оплата лікарняних під час хвороби,
  • регламентований робочий час,
  • детально описаний спосіб працевлаштування та звільнення працівників.

Трудовий договір означає, що працівник зобов’язується виконувати певну роботу для роботодавця за його керівництвом у визначеному ним місці та в час. З іншого боку, роботодавець зобов’язується платити працівнику визначену винагороду.

Читайте також:

Цивільно-правові договори (umowy cywilnoprawne)

Цивільно-правові договори також є часто використовуваними формами працевлаштування. Вони регулюються Цивільним кодексом. Цивільно-правові договори користуються великою популярністю, оскільки характеризуються великою свободою підрядника у виборі способу виконання робіт, підрядник незалежний від замовника. З іншого боку, для роботодавця такий договір пов’язаний з меншими витратами та можливістю швидкого розірвання договору.

Umowa zlecenie – договір доручення

На відміну від договору на виконання конкретної роботи, предметом договору не є кінцевий результат. Важливо, що робота, про яку йдеться в договорі, не обов’язково виконується за винагороду, якщо сторони про це домовились. Наразі всі договори доручення підлягають сплаті обов’язкових внесків (пенсійного, інвалідності, нещасних випадків, здоров’я і тд.) до перевищення місячного доходу від усіх видів страхування – 2800 злотих брутто (за умови, що роботодавець не звільняється від сплати цих внесків). Щодо витрат на працевлаштування працівника за цивільно-правовим договором, то вони найвищі за договором підряду. Крім того, зараз діють нормативні акти, згідно з якими оплата праці працівника не може бути нижчою від встановленої мінімальної погодинної ставки.

Договір про виконання конкретної роботи – umowa o dzieło

Предметом договору є виконання підрядником конкретної роботи за винагороду, яку сплачує замовник. Законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати немає. Договір про виконання конкретної роботи не є правом на соціальне страхування, а це означає, що підрядник не підлягає соціальному чи медичному страхуванню. І договір доручення, і договір про виконання конкретної роботи повинні бути задокументовані, на підставі цих документів виплачується винагорода. В обох випадках вона оподатковується. 

Співпраця B2B

B2B є абревіатурою business-to-business і ґрунтується на укладенні договору доручення між двома компаніями. Порівнюючи це з трудовим договором, з одного боку є фірма «рободавець», а з іншого – фірма «працівник». Підприємство «працівник» зазвичай має ФОП. В результаті «співробітник» отримує більше самостійності, ніж штатний працівник. Його мотивує отримувати вищі заробітки та розвивати власний бізнес. Це також безпосередньо впливає на рівень податків і внесків, які вони сплачують. При укладанні договору слід звернути увагу на положення про відповідальність перед третіми особами за виконану діяльність та її результат, а також несення економічного ризику, пов’язаного з діяльністю. Виконання діяльності не може здійснюватися за вказівкою та в місці та в час, визначені замовником, оскільки така співпраця може вважатися трудовими відносинами. Ставка оплати за годину не може бути нижчою за 19,70 злотих брутто.

Детально про те, як виглядає працевлаштування біженців в Польщі читайте далі.

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати