РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Фінансова допомога від Binance Charity для українців

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 17.08.2022

Фонд екстреної допомоги Binance Charity, призначений для надання фінансової допомоги переселенцям з України, які тимчасово перебувають за кордоном. Хто і як може її отримати?

Binance – найбільша в світі блокчейн-екосистема та постачальник інфраструктури для криптовалютної галузі. Комплексом фінансових продуктів Binance включає у себе найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Від початку повномасштабної війни діє послуга Binance Charity, за якою українські біженці, можуть оформити собі картку та отримувати на неї виплати.

Допомога у розмірі 75 BUSD (еквівалент 75 доларів) на місяць нараховуватиметься впродовж трьох місяців. Вона передбачена насамперед для незахищених груп населення з числа ВПО. Тобто пріоритет у наданні фінансової компенсації віддається для матерів і/або батьків неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю та похилого віку.

Особливістю цієї фінансової допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Звідти її можна вивести на банківську карту. Із цим людям допомагає благодійна ініціатива «Паляниця».

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Які вимоги для подання заявки на картку?

Картка доступна для поточних і нових користувачів Binance з України, які тимчасово переміщені в країни ЄС. Користувачам потрібно буде використовувати наявний обліковий запис, зареєстрований в Україні, або зареєструвати новий обліковий запис Binance. Зверніть увагу, що для того, щоб скористатись фінансовою допомогою необхідно змінити або додати свій поточний номер телефону в ЄС. Після того, як користувачі замовляють картку, вони відразу отримують віртуальну картку. Фізичну картку буде доставлено за місцем проживання протягом кількох тижнів.

Основна мета криптокартки Binance Refugee Crypto Card – підтримати біженців і надати їм швидкий, простий і повністю функціональний платіжний інструмент за допомогою криптовалют. З цією карткою кожен українець, який сьогодні перебуває в країнах ЄС, може конвертувати та витрачати криптовалюту в понад 60 мільйонів магазинів, де приймають онлайн-оплату.

Читайте також:

Хто може отримати отримати крипто-пожертвування від Binance Charity?

Партнери з НУО будуть оцінювати та приймати у програму українських біженців та ВПО, які найбільше потребують фінансової підтримки. Сюди входять всі соціально незахищені особи, малозабезпечене населення, люди похилого віку та особи з несприятливим станом здоров’я.

Українські переселенці та ВПО, які відповідають вимогам та перевірені партнерами з неурядових організацій, можуть отримувати 75 BUSD, що еквівалентно $75 на людину на місяць (протягом трьох місяців). 

Покроковий гайд із Binance Card для біженців з України та детальну інформацію про те, як замовити картку та отримати фінансову допомогу можна знайти на офіційному сайті.

Як отримати фінансову допомогу від Binance для українських біженців за кордоном! 75 доларів в місяць

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати