РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Хочеш залишатися на зв’язку з близькими в Україні та не витрачати всі кошти на розмови або інтернет? Ми порівняли пакети найпопулярніших польских операторів, які пропонують дешеві дзвінки в Україну.

Читайте також:

Найпопулярніші польські оператори виявили солідарність і підтримку громадянам України під час війни. Тому підготували пакети та акції для того, щоб надати людям можливість контакту з близькими, які знаходяться в Україні та щоб користувачі мали доступ до актуальної інформації, яка є особливо важливою сьогодні.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Play

Оператор Play пропонує пакет 1000 хвилин на дзвінки в Україну. Коштує 25 злотих і є активним протягом 30 днів при дзвінках на Київстар, Vodafone і Lifecell. Якщо ви вже користуєтесь іншим пакетом — можна підключити акцію для дзвінків в Україну за зниженою ціною.

Plus

Пакет, який пропонує Plus також стосується цих трьох українських операторів. Підключення пакету на 30 днів коштує 30 злотих за звичайний пакет і 35 злотих за циклічний. Поповнення рахунку на цю суму також передбачає необмежені дзвінки, повідомлення і 30 ГБ інтернету в Польщі. Особливо важливим може бути те, що оператор пропонує безкоштовний трафік для додатків Viber, Facebook і Messenger.

Orange

Orange пропонує послугу на місяць, яку отримає кожний громадянин України після активації сім карти:

  • 100 хвилин на дзвінки в Україну 
  • 100 хвилин у Польщі 
  • 30 ГБ 

T – Mobile

Оператор надає пакет безкоштовних хвилин для міжнародних дзвінків в Україну та безкоштовні Гiгабайти, а також продовжує термін дії рахунку на 100 днів для користувачів з України.

Зверніть увагу, що на офіційних сторінках операторів є детальна інформація про дешеві дзвінки в Україну. Про те, як змінити оператора зі збереженням номера читайте далі.

Співавтор: Mariia Zinchenko

Przeczytaj ten tekst w wersji polskiej
Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати