РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Як записатися до лікаря в Польщі?

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 09.05.2022

Громадянам України, які прибули до Польщі, надається безкоштовна медична допомога. Кожен, хто потребує такої допомоги, може записатись до лікаря онлайн та повідомити про проблеми зі здоров’ям сімейного лікаря, спеціалізовану клініку чи лікарню. Це стосується всіх медичних закладів, які уклали договір з Нацфондом здоров’я.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Записатись на прийом можна особисто в лікарні, яка надає послуги, по телефону або через Інтернет. Останній варіант є дуже зручним і простим. На цій сторінці ви знайдете перелік лікарів, які надають консультації українською або російською мовами. Ви можете онлайн записатись до лікаря на безкоштовну консультацію стаціонарно або по телефону. Для цього вам потрібно мати номер PESEL або документи в паперовому або цифровому вигляді, що підтверджують цей номер. Цього достатньо, щоб мати можливість записатися на прийом до будь-якого лікаря, який має договір з Нацфондом здоров’я. Також тут ви можете отримати рецепт на ліки (для цього вам потрібен лише номер паспорту). 

  • Якщо ви погано себе почуваєте, захворіли або вам потрібен рецепт – зверніться до медичного закладу чи телефонуйте за номером 800 190 590 – ви можете говорити українською та російською.
  • Якщо вам потрібна консультація лікаря у вечірній та нічний час (з 18.00 до 8.00), а також у вихідні чи святкові дні, ви можете зателефонувати за номером 800 137 200 – також можна говорити українською та російською.

Також за цими телефонами ви можете дізнатись де знаходиться найближча від вас аптека, як діяти у разі зараження коронавірусом, як отримати направлення на тестування на вірус SARS-CoV-2 та як записатися на щеплення від COVID-19.

Додаткова корисна інформація:

Читайте також: Медична допомога в Польщі для українців

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати