РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Як зняти гроші через блік в банкоматі?

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 24.06.2022

Блік – платіжна система, яка дозволяє оплачувати та знімати гроші в банкоматі без використання картки. Нею вже користуються понад 6 мільйонів поляків.

Виникає дуже багато питань: як зняти гроші в банкоматі через блік? В яких банкоматах можна це зробити? Скільки це коштує? Чи це безпечно? Давайте перевіримо!

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Що таке блік і як він працює?

BLIK – платіжна система. Для того, щоб нею користуватись, вам потрібен лише смартфон (з доступом до Інтернету) та додаток вашого банку. Для використання BLIK не потрібна платіжна картка. Зняття коштів з банкомату можна здійснювати в банкоматах з логотипом BLIK.

Процедура зняття готівки в банкоматах виглядає однаково майже в кожному банку.

Щоб зняти гроші в банкоматі за допомогою цього коду, потрібно виконати наступні дії:

  • знайдіть банкомат, на якому є логотип BLIK,
  • в банкоматі виберіть послугу «блік зняття готівки»,
  • код відобразиться на смартфоні в додатку нашого банку, він має 6 цифр і діє протягом 2 хвилин,
  • введіть 6-значний код на екрані банкомату,
  • далі необхідно ввести суму, яку ви хочете зняти,
  • залежно від суми, dас можуть попросити підтвердити трансакцію в банківському додатку,
  • якщо все виконано правильно, банкомат виплатить потрібну вам суму.

Виплата фінансової допомоги від ООН теж відбувається таким чином: ви отримуєте смс з 6-ти значним кодом, вводите його в банкоматі, а потім вводите всю сумму, яку вам потрібно зняти (код діє лише один раз) і отримуєте готівку. Також за допомогою бліку можна платити в магазинах, які підтримують цю послугу. Повідомте продавця, що хочете заплатити за товар за допомогою коду блік, введіть його на терміналі і підтвердіть транзакцію своїм пін-кодом. Це дуже зручно, якщо ви забули банківську картку але маєте при собі мобільний телефон зі встановленним додатком вашого банку і доступом до інтернету.

Читайте також:

Скільки коштує ця послуга?

Комісія за зняття в банкоматі за допомогою BLIK залежить від нашого банку, типу вашого рахунку та оператора банкомату. Детальну інформацію про витрати, пов’язані зі зняттям коштів у банкоматах через BLIK, можна знайти на офіційній сторінці вашого банку.

Додаткова комісія за зняття грошей через банкомат через блік не стягується.

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати