РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Інтерактивна карта для переселенців Tripadvisor

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 23.09.2022

Міністерство закордонних справ України зробило корисний і зручний ресурс, яким є Інтерактивна карта для переселенців. Вона дає змогу планувати маршрути та знаходити необхідну інформацію.

МЗС України створило онлайн-карту, де можна знайти важливу й потрібну інформацію щодо умов в’їзду для тимчасово переміщених громадян України, а також щодо того, яку допомогу можуть отримати українці за кордоном.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Інтерактивна карта для переселенців. Яку корисну інформацію можна знайти?

Цей інтерактивний ресурс є спрощеною картографічною моделлю для відображення особливостей в’їзду в країни світу з метою допомоги громадянам України, які планують свою подорож за кордон.

Перевіряйте оновлену онлайн-карту, щоб дізнатись:

  • умови в’їзду для тимчасово переміщених громадян України,
  • корисна інформація про допомогу українцям в різних країнах світу.

Окрім мапи на сайті ви можете знайти новини та рекомендації громадянам України, які перебувать за кордоном. Ресурс розроблено за підтримки посольства Великої Британії та ПРООН в Україні. Зверніть увагу, що інтерактивна карта оновлюється в режимі реального часу. Якщо ви знайшли неточності або помилки в тексті, скористайтесь адресою для зворотнього зв‘язку на карті, щоб консули оперативно виправили інформацію.

Про систему ДРУГ

Проєкт Добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ») є ефективним інструментом попередження, за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.

Система дозволяє консульським установам України по всьому світу залишатись на зв’язку з громадянами, повідомляти їм важливу та корисну інформацію про країну їхнього тимчасового перебування, а також надавати допомогу чи інструкції, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

У разі, якщо Ви бажаєте зареєструватися у системі «ДРУГ», необхідно заповнити електронну анкету, яка складається з таких розділів:

  • Інформація про особу, яка подорожує.
  • Маршрут подорожі та період перебування за кордоном.
  • Інформація про близьких осіб, які подорожують.
  • Контактна особа в Україні.

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.

Читайте також:

Фото: Sangsee / Shutterstock

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати