РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Health4Ukraine – дофінансування на покупку ліків в аптеці

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 30.09.2022

Як скористатись дофінансуванням на покупку ліків в аптеці? Потрібно лише подати заявку на участь у програмі Health4Ukraine і отримайте кошти на ліки, що відпускаються за рецептом, та ліки і інші продукти, доступні в аптеці без рецепта.

Про програму Health4Ukraine

Програма дозволяє громадянам України, які перетнули кордон після 24 лютого 2022 року, отримати кошти на придбання ліків в аптечних пунктах Польщі. Кожна особа, чию заявку до Програми буде схвалено, отримає індивідуальний Код Учасника Програми, який дозволить їй купувати ліки та інші продукти, доступні в аптеці, на суму до 500 злотих у 2022 році.

Реалізація програми Health4Ukraine, розробленої польською fin-tech epruf s.a., можлива завдяки коштам спонсорів. Ми дякуємо організації Direct Relief за започаткування цієї чудової ініціативи, яку ми хочемо й надалі продовжувати, допомагаючи якомога більшій кількості людей, які цього потребують».

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Кому може бути корисна допомога?

Скористатися допомогою за Програмою може будь-який громадянин України, який перетнув польський кордон після 24 лютого 2022 р. Умовою для приєднання до Програми та отримання допомоги є пред’явлення документа, що підтверджує надання польського ідентифікаційного номера PESEL. До Програми можуть приєднатися як дорослі, так і неповнолітні. Зверніть увагу, за неповнолітніх подають заявку батьки/опікуни.

Як приєднатися до Програми?

Приєднатися до Програми та скористатися допомогою дуже просто та безкоштовно.

Щоб приєднатися, необхідно заповнити електронну реєстраційну форму. Після заповнення форми дані зареєстрованої особи будуть перевірені. Якщо заявка заповнена правильно, Учасник Програми отримає повідомлення на адресу електронної пошти, зазначену в реєстраційній формі, що містить індивідуальний код Учасника Програми (у вигляді штрих-коду), що дозволяє використовувати співфінансування для придбання ліків та продуктів доступних в аптеці, а також авторизуватися у спеціальному веб-додатку.

3 кроки, щоб приєднатися до Програми:

  1. Заповніть реєстраційну форму.
  2. Дочекайтеся перевірки заявки організатором.
  3. Після позитивної перевірки заявки ви отримаєте індивідуальний код Учасника Програми.

Існує можливість отримання другого Коду. Учасник Програми може подати заявку на отримання другої картки у випадку, якщо термін дії першого Коду учасника Програми закінчився або Учасник використав мінімум 300 злотих з першого ліміту на рецептурні продукти. Щорічно Учасник Програми може отримати до 1000 злотих фінансування для придбання ліків і продуктів, доступних в аптеці!

Читайте також:

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати