РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Оператор мобільного зв’язку Orange створив послугу Orange Flex для зв’язку з рідними, яку можна підключити, не виходячи з дому. Сімкартку можна замовити або активувати віртуальну в додатку.

До недавнього часу в Польщі існувало два способи користування послугами мобільних операторів: тарифний план контрактної форми та передплати. У травні 2019 р. оператор Orange, першим серед конкурентів, запропонував користувачам третій спосіб — Orange Flex. На початку послуга була доступна лише громадянам Польщі, однак після декількох змін в додатку, іноземці, утім українці, також можуть користуватися новим продуктом мобільного оператора.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Читайте також:

Orange Flex: в чому полягає пропозиція?

Orange Flex являє собою модель підписки (subskrypcja) на вибрані послуги оператора без укладення довгострокового договору та несення жодних зобов’язань. Абонент за допомогою додатку реєструється, під’єдную свою платіжну карту та активує вибраний пакет послуг. Фіксована сума щомісяця списується з карти для оплати пакету. Користувач може змінити або повністю відмовитись від послуг у будь-який момент, тоді з кінцем розрахункового періоду (зазвичай 30 днів) тарифний пакет перестане діяти. Модель підписки стає все більш популярною, саме за такою системою працює Netflix, HBO, Spotify, Apple Music та інш.

Сплачуючи щомісяця певну суму, абонент отримує необмежені дзвінки, SMS/MMS-повідомлення та вибрану кількість ГБ інтернету. Серед переваг є можливість підключення додаткових послуг, але про це трохи нижче.

Orange Flex: скільки коштує?

Оператор пропонує до вибору 8 тарифних планів. Найдешевший коштує 25 зл/міс, що включає необмежені дзвінки, SMS/MMS-повідомлення, безлімітне користування вибраними соціальними мережами та 15 Гб інтернету (3,48 Гб в роумінгу в ЄС).

План, що передбачає 30 Гб інтернету (4,18 Гб в роумінгу в ЄС), коштує 30 зл/міс та пропонує ті самі необмежені дзвінки, SMS/MMS-повідомлення, безлімітне користування вибраними соціальними мережами, що й план, описаний вище.

Найдорожчий План коштує 80 зл/міс та передбачає 150 Гб інтернету з 5G (11,14 Гб в роумінгу в ЄС), необмежені дзвінки, SMS/MMS-повідомлення, безлімітне користування вибраними соціальними мережами. Ознайомитись детальніше з пропозицією можна в регламенті Orange Flex.

Зверніть увагу, що зараз діє акція 1 зл за 1 місяць в Orange Flex. З кодом FLEX будь-який план коштує 1 зл/міс. Навіть той, що має 150 ГБ з 5G. Потім можна зменшити його, коли завгодно.

Ще однією перевагою послуги — є безкоштовний доступ до онлайн кінотеатру HBO Max та можливість отримати додаткову SIM та eSIM-карту за 0 зл.

Orange Flex: як підключити?

Щоб скористатися послугами Orange Flex, потрібно завантажити безкоштовний мобільний додаток iOS або Android. Далі зареєструватися в ньому та підтвердити свою особистість. Раніше це могли зробити тільки особи, що мають польське громадянство, однак після впровадження змін, підтвердити свою особистість можна також за допомогою карти тимчасового перебування або ж постійного перебування.

Ідея Orange Flex також полягає у тому, щоб все обслуговування відбувалось за допомогою додатку. Активація здійснюється за допомогою сканування документів і вислання свого селфі, SIM-картка може бути доставлена кур’єром або можна скористатися eSIM. Якщо особо вже є клієнтом оператора Orange, то вистачить просто ввести свій PESEL. Оплата здійснюється шляхом підключення платіжної картки. Налаштування плану та підключення додаткових послуг також відбувається онлайн.

Співавтор: Mariia Zinchenko

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати