РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

Абоненти Orange Polska можуть безкоштовно переказувати гроші з Польщі в Україну

Tetiana Shataieva
Tetiana Shataieva 16.08.2019

Orange Polska та сервіс грошових переказів PayUkraine оголосили про початок співпраці. Партнери сподіваються залучити українців у Польщі до користування своїми послугами.

Як правило, українці приїжджають до Польщі, щоб заробити гроші, які згодом переказуються рідним на батьківщину. За підрахунками НБУ, у 2018 р. українці переказали 10,88 млрд дол. з-за кордону в Україну, 3,6 млрд дол. надійшло з Польщі.

Orange Polska та польська фірма фінтех, заснована громадянами білорусі, PayUkraine оголосили про початок співпраці, в рамках якої пропонують клієнтам Orange Polska здійснення безкоштовних грошових переказів в Україну протягом перших трьох місяців.

Читайте також: Як відкрити банківський рахунок в Польщі?

У чому полягає пропозиція?

Клієнти Orange Polska зможуть безкоштовно здійснювати перекази з Польщі в Україну на карту ПриватБанку протягом трьох місяців, починаючи з дати першого переказу. Мінімальна сума одного переказу – 10 зл, максимальна – 2 тис. зл. Загальна сума переказів, які можна відправити безкоштовно протягом 90 календарних днів, становить 7,5 тис. євро.

Кшиштоф Браницький, відповідальний в Orange Polska за співпрацю з PayUkraine, додав, що акція буде активована, якщо замовник зробить перший переказ у період від серпня по 10 жовтня 2019 р. Партнерство Orange з PayUkraine має сприяти покращенню пропозиції оператора для громадян України, які проживають у Польщі.

Як скористатися акцією?

Щоб відправити гроші з Польщі в Україну в рамках нової пропозиції, відкрийте додаток Mój Orange, перейдіть на вкладку Moje Okazje, виберіть Partnerskie, а потім натисніть PayUkraine. Далі необхідно зареєструватись на сторінці сервісу грошових переказів, вписавши свій номер, що належить до мережі Orange.

За словами представників PayUkraine, кампанія охоплює як нових клієнтів, так і постійних. Усі перекази будуть зараховані на карту ПриватБанку отримувача в Україні в той самий день.

Шлях здобуття нових клієнтів для PayUkraine

Сьогодні близько 10 тис. людей користуються послугами PayUkraine. Засновники компанії сподіваються залучити тисячі нових користувачів завдяки співпраці з мобільним оператором.

– Дотепер ми здобували клієнтів лише самостійно. Співпраця з телекомом надає нам доступ до тисяч потенційних користувачів. До того ж ми маємо перевагу над конкурентами, бо вирішення проблеми грошових переказів додому є дуже важливим питанням для працівників зі східного кордону, – говорить Євген Чамтонау, співзасновник PayUkraine в розмові з PulsBiznesu.

Orange Polska не вказує, скільки українців користуються послугами оператора.

За словами Кшиштофа Браницького, телеком реєструє тисячі нових користувачів з України щомісяця.

У 2018 р. фірма Selectivv DMP провела дослідження, яке показало, що 40 відс. українців, які проживають у Польщі, користуються послугами оператора Play, 37 відс. – T-Mobile, тоді як з Orange – 13 відс. Дослідження полягало в підрахунку смартфонів на території Польщі, що мають встановлену російську або українську мову користування, вибірка становила 600 тис. користувачів.

Спеціальна SIM-карта з логотипом PayUkraine

Рекламна кампанія у рамках співпраці Orange Polska та PayUkraine охоплює як електронні канали, так і традиційні точки продажу. Банери з пропозицією вже можна знайти в додатку Mój Orange.

Представник Orange повідомляє, що листівки, які рекламують послугу, з’являться у кількох тисячах магазинів, кіосків, а також на залізничних та автовокзалах. У рекламних матеріалах українці знайдуть інструкцію рідною мовою, в якій пояснюється, як крок за кроком скористатися послугою сервісу PayUkraine.

Щоб привернути увагу українців, спеціальна партія SIM-карт із логотипом PayUkraine надійде у продаж вже цього тижня.

Przeczytaj ten tekst w wersji polskiej
Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати