РЕКОМЕНДУЕТСЯCzytaj w języku polskim

PracawPolsce.gov.pl – портал для пошуку роботи

Mariia Zinchenko
Mariia Zinchenko 15.07.2022

У середу, 6 липня, відбувся прес-реліз про запуск порталу pracawpolsce.gov.pl. Під час конференції були представлені найважливіші функціональні можливості порталу.

Представники Кацелярії Прем’єр-міністра пропонують громадянам України, які проживають у Польщі з 24 лютого, шукати роботу за допомогою офіційного урядового порталу. За словами авторів, портал створений для того, щоб українці могли знайти роботу в Польщі в своїй професії та відповідно до кваліфікації. Платформа поєднує працівників з їх майбутніми працедавцями. Окрім того це безкоштовно і доступно вже зараз для всіх охочих.

❤️ Якщо ти шукаєш допомоги чи поради або хочеш поговорити з іншими українцями, які знаходяться в Польщі – приєднуйся до нашої групи на Facebook.

Українці, які тимчасово проживають в Польщі стикаються з різними типами труднощів в пошуку роботи – в тому числі мовний бар’єр або страх натрапити на шахраїв. Для того, щоб вирішити ці проблеми і полегшити процес працевлаштування канцелярія прем’єр-міністра Cyfryzacja у співпраці з Operator Chmury Krajowej (OChK), Міністерством сім’ї та Соціальна політика (MRiPS), Palantir Technologies Poland, Antal Polska, Domem Українська у Варшаві, Diia Bussiness Warsaw, HRlink, GoldenLine, Pracuj.pl і GoWork запустили портал pracawpolsce.gov.pl.

Які переваги порталу pracawpolsce.gov.pl?

В першу чергу — простота і зручність. Для того, щоб почати користуватись порталом вам необхідно заповнити форму, це займає приблизно 10 хвилин. Для того щоб зареєструватись користувач повинен мати номер PESEL та профіль зауфаний. Сайт доступний кількома мовами, тому у вас не виникне труднощів в користуванні. Окрім того, вам не потрібно мати резюме. Варто звернути увагу на те, що на порталі ви можете знайти індивідуальні пропозиції роботи (раз на тиждень користувач отримує нові, профільні пропозиції). Ще однією перевагою є безпека користувачів: перевірені роботодавці та домен gov.pl.

Нині на порталі є понад 160 тис. перевірених пропозицій роботи та щодня з’являються нові. З його допомогою процедура працевлаштування громадян України в Польщі стане значно легшою.

Читайте також:

Фото: Postmodern Studio / Shutterstock

Поради, новини, власні історії - все про життя українців у Польщі. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях.

ви повинні прочитати